Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

• Účinnosť
  • Užívanie 15 minút pred jedlom

Som spokojná.Po užívaní Daosin sa mi zmiernili alergické reakcie,hlavne nadúvanie,neistále bolesti žalúdka,pocit na vracanie, vyrážky okolo ďasien a v ústach.. Určite zostanem pri užívaní Daosin.Jediné mínus pre mňa bolo že Daosin sa užíva 15 minút pred jedením.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

Zakúpený v Testuj.to

• Kobecné je tu tabletka, ktorá pomôže s trávením a hlavne vylúči problémy s začervenanie tváre.
  • Nemail žiadne výhrady. Možno tak cena.

Tablety Doasin mi konečne pomohli zjesť bez problémov jedlo alebo vypiť vino bez toho, aby som po zjedenie zcefvenela na tvary. Už nepociťujem po použití Tablety nafukovanie a grganie. Užitie Tablety pred jedlom umožní zjesť to, po čom túžite. Nie ste krateny strachom, že ak zjem niečo s obsahom hosťami u, bude zle... ďakujem

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Naozaj účinkujú
  • Nevýhody - treba užívať 15 minút pred jedlom aby sa tableta v čreve roztopila pred konzumáciou.

DAOSIN tablety - výživový doplnok určený na zníženie histamínu z tela pri vysokom histamíne.
Tablety sa ľahko užívajú. .Nenastali u mňa žiadne nežiadúce účinky . Pri užívaní DAOSINu vymizli zvyčajné priznaky:
1/ začervenanie kože okolo očí,
2/ vodnatý výtok z nosa.
Celkovo sa mi zlepšila kvalita spánku, ľahšie zaspávanie. Po jedle nenastal zvyčajný pocit únavy. Cítila som viac energie. Tablety môžem na základe vlastnej skúsenosti odporučiť, ich účinok sa skutočne dostavil. Po vysadení užívania sa mi všetky moje priznaky znovu objavili.
Nevýhody - treba užívať 15 minút pred jedlom aby sa tableta v čreve roztopila.

Overený zákazník Testuj.to Natália

Zakúpený v Testuj.to

• Účinnosť a aj veľkosť tablety
  • Negatíva som nezaznamenala

Tablety DAOSIN som užívala asi tri dni,keď som začala pociťovať uľavu od mojich ťažkostí po jedle.Dlhodobo ma trápi nadúvanie,ťažoba,pálenie záhy, chronický kašeľ a aj bolesti hlavy a aj bolesti kĺbov,pohybového aparátu.Mali sme rodinnú oslavu ,DAOSIN som už užívala asi päť dní a odvážila som si dať jedlo v ktorom boli paradajky,mozzarella,uhorky....a ku podobu aj deci vína a na moje príjemné prekvapenie sa...nepríjemné príznaky ,ako nadúvanie,ťažoba,pálenie záhy hoci dostavili ale úplne v miernej podobe.Dokonca ani kožné prejavy v podobe akné som zatiaľ po požití týchto potravín nezbadala.Tablety Daosin odporúčam aj iným ľuďom s podobnými príznakmi HIT a ja osobne ich budem užívať aj naďalej s očakávaním zlepšenia môjho zdravotného stavu.

Anonym Anonym

Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Maroš

• Veľmi dobré

Celkom super len veľmi málo času na to že bolo iba 10 tabliet, na veľmi dobré zhodnote. Z tabletkami som bol spokojný. Počas dní čo som ich užíval mal som pocit že moje ťažkosti po jedle zmyzli. Vrelo odporúčam každému kto má HIT. Škoda že to poisťovňa neprepláca. Ďakujem veľmi pekne.

Overený zákazník Testuj.to Tünde

• ozaj pomôže
  • malá tabletka
  • cena (je trošku drahá)

Už dlhé roky drzim antihistaminovu dietu a som bola rada keby som počula o Daosinu. Užívam len pri konzumovaní jedlá s histamínom, takže pri jedle, ktoré mi sposobili tráviace problémy. Môžem len odporučať, lebo odkedy používam, nemám žiadne bolesti brucha, či hnačku. Ako nevýhodu by som brala cenu

Overený zákazník Testuj.to Klaudia

• Jednoduché použitie
  • Vyriešenie problému s niektorými potravinami
  • Nerieši u mňa problém so všetkými kritickými potravinami

Tabletky u mňa vyriešili problém len čiastočne . Pri určitých potravinách som si všimla zásadnú zmenu, pri niektorých naopak skoro žiadnu. Určite produkt ale nezavrhujem, môžem zjesť niektoré potraviny ktoré som pred tým určite nemohla. Určite skúsim ešte jedno balenie a rozhodnem sa.
Pozitívom je jednoduché použitie a tiež možnosť uzitia viacerých tabliet denne.

Overený zákazník Testuj.to Svetlana

• Úľava od príznakov HIIT
  • Ľahké používanie
  • Pomer ceny a kvality

HIIT mám už pár rokov a zatiaľ som nenašla nič čo by mi naozaj pomohlo. Až doteraz. Mávam migrény, nadúvanie, chronický kašeľ a žihľavku. Odhodlala som si dať jedlo, ktoré mi robieva najväčší problém. Kapusta, z ktorej mám vždy žihľavku po celom tele a má nadúva. Bola som veľmi prekvapená, keď sa v ten deň žiadna žihľavka nedostavila. Takže myslím,

• Zmiernenie príznakov
  • Daosin by nemusel byť tak drahý

Počas brania liekov Daosin sa mi zmiernili niektoré príznaky ako sú upchatý nos a svrbenie kože, konečne som si mohla dopriať aj paradajku. Daosin si treba dať pred jedlom ktoré vám robí problém. Samozrejme aj tak sa treba vyhýbať jedlám s vysokým obsahom histamínu a nespoliehať sa len na lieky

Overený zákazník Testuj.to Ivana

Zakúpený v Testuj.to

• Mám menej žalúdočných kŕčov a nadúvania.
  • Mám menej migrén.
  • Moje ťažkosti s trávením vo veľkom množstve ustúpili.
  • Balenie je praktické.
  • Som spokojná.

Užívanie DAOSIN sa mi zlepšil život, uľahčuje mi trávenie potravín, čím sa mi navrátila aj radosť z jedla. Migrén je menej, žalúdočných kŕčov a nadúvania tiež. Moje ťažkosti s trávením vo veľkom množstve ustúpili. Balenie je praktické, jednu tabletu pred jedlom je jednoduché užiť.

Pišta Pišta

• Výrazne lepšie sústredenie
  • Chuť je horká

Dlho som sa trápil s únavou a pracovným vyčerpaním. Skúsil som skutočne všetko, čo bolo dostupné. Upravil som životosprávu, zakúpil prsteň Oura, začal sa venovať každodennej meditácii. Upravil som spánok, začal som chodiť spávať o 10 večer, vstávať o 5 ráno. Ráno začínam 30 minútovým behom. Môj jedálniček som upravil spoločne s dietológom s diplomom MUDr, nie s odborníkom s víkendovým kurzom. No aj napriek tomuto všetku som počas dňa strácal efektivitu a pociťoval stav absolútneho prázdna. Na Google mi vyskočila reklama, dlho som následne zvažoval kúpu. Odskúšal som jedno balenie, následne som zobral ďalšie a s odstupom času môžem zhodnotiť výrazné zlepšenie. Toto bola chýbajúca skladačka do celkovej úpravy mojej životosprávy. Užívam to až okolo obeda, ale výsledky sú výnimočné. Druhá časť dňa je produktívna, večer nemám problém zaspať. Výsledky spánku sú výrazne lepšie a moje sústredenie a energetický level počas dňa je úplne inde. Po pracovné aktivity, ktoré som kvôli únave úplne zanedbával, teraz stíham s prehľadom. Úprimne môžem len odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Chut ,ľahko sa prehltaju

Tablety chválim, hlavne ľahké užívanie a zjavný účinok. Mám histaminovu intoleranciu, s týmto liekom už som sa teda stretla ,ale len v kapsulovej forme, vo forme tabliet ale účinkujú lepšie. Nedodržala som však odporúčané dávkovanie: odporúča sa 15 minút pred jedlom . Ja som si dala tabletku tesne pred jedlom, účinkovala tak lepšie.

• šikovné 10 tbl balenie do kabelky
  • jednoduché užívanie

Užívala som Daosin pred problémovými jedlami a nepociťovala som žiadne problémy ako v minulosti- kŕče v bruchu a kŕče v žalúdku, prípadne zvýšený tep a potenie. Môžem všetkými desiatimi len odporučiť každému kto chce raz za čas zhrešiť a vychutnať si problémové potraviny. desať tabletové balenie je veľmi šikovné aj do malej kabelky a tak ho mám vždy po ruke.

Katka Demek Katka Demek

Pridané: 12. februára 2024

Ako mamička, ktorá podniká na materskej, oceňujem výrobok Rayzzer. Som výrazne produktívnejšia a v rámci dňa skutočne stihnem všetko, čo potrebujem. Žiadna prokrastinácia.

• Veľkosť tabliet

Vďaka Daosinu si môžem dopriať aj jedlá ktoré mi spôsobujú obtiaže. Hlavne počas sviatkov a dovoleniek. Pri užívaní 3x denne úplne zabúdam na nejakú intoleranciu. Úplne mi vymizlo búšenie srdca, únava, mozgová hmla, pálenie záhy a ostatné príznaky pri hit.

Overený zákazník Testuj.to Alzbeta

• žiadne vedľajšie účinky

Tabletky Daosin sú malé a ľahko sa prehĺtajú. Po týždni užívania pociťujem celkové zlepšenie môjho stavu, menej ma nafukuje, bolesti brucha ustúpili. Jedinou nevýhodou je asi cena, keby si to mám hradiť v plnej sume, bez príspevku poisťovne, je to dosť.

Overený zákazník Testuj.to Dm

Zakúpený v Testuj.to

• Lahsi pocit zaludka po poziti Daosin,napomaha traveniu,na HIT urcite odporucam! Perfektny vysledok.
  • Navratenie radosti z jedla
  • cena je velmi vysoka
  • malo tabliet v blistri

Velmi dobre posobiaci na priznaky HIT,bolest brucha ani krce neboli,ziadna alergicka reakcia ani strach z jedla.Prinasa aj psychicku ulavu,clovek sa citi "isty",ze mu nebude po jedle zle.Treba dodrzat odporucany cas pozitia tabletky.
Nevyhodou je cena,v blistri je malo tabliet

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 11. februára 2024

• Jednoduche pouzitie

Tabletky DAOSIN uzivam vynimocne, ked sa chcem najest vonku alebo si chcem dopriat nejaku “zakazanu” potravinu. Funguje okamzite a doteraz som sa nestretla s tym, ze by mi nezabral. Za mna ho mozem odporucit vsetkym pri obcasnom poruseni antihistaminovej diety.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 11. februára 2024

• Lahke užívanie
  • Ucinnost

Veľmi veľká spokojná konečne som si mohla vychutná potraviny ktoré mi pred tým spôsobovali kŕče v bruchu,nadúvanie, pocit plnosti a akné po celej tvári.. vrelo odporúčam všetkým kto trpí histanovou intoleranciou ktorá obmedzuje veľa ale vďaka tomu lieku a malému baleniu môžem skočiť večer po práci s kolegyňami na vínko bez výčitiek

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25