Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Prirodné zloženie
  • 13 aktívnych latok
  • Veľkosť tobolky akurátna

Čisto prírodný produkt, zložený z 13 aktívnych látok ma milo prekvapil.Zlepšila sa mi kvalita nechtov a vlasov.Okrem iného obsahuje:
Zinok,ktorý prispieva k normálnemu stavu pokožky, kostí a vlasov,
Vitamín B2 pomáha k normálnej činnosti nervového systému,
Vítamín D prispieva k spomaleniu procesu starnutia,
Výťažok z chmeľu prispieva k dobrému zaspávaniu a duševnej pohode!
Dávkovanie je 2 tablety denne
Vhodný pre aktívne moderné ženy

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• Balenie

Výživový doplnok ActiveFem viem len chváliť. Je účinný na vlasy, pokožku, energiu a duševnú pohodu. Viem ju len odporúčať! Odkedy používam Výživový doplnok ActiveFem, mám viac energie, kľudnejšie dni, krajšiu pokožku, svetlejšie a žiarivejšie vlasy. Stači len 2tabletky denne

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Zlepšenie stavu pokožky
  • Nevypadavaju mi vlasy
  • nadmerné nočné potenie

Pri používaní ActiveFem som si všimla, ze mi menej padaju vlasy a mkoja pokozka sa zlepsila. Pride mi viac hydratovana a to nepouzivam ziadne krémy. Na druhej strane som zaznamenala caste a nadmerne nocne potenie.Rozhodne som velmi spokojna, najmä co sa pleti tyka.

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Prírodné zloženie
  • Účinnosť produktu
  • Zloženie

Výživový doplnok ActiveFem som si vybrala pre jeho zloženie, nakoľko som potrebovala posilniť vlasy a nechty. Okrem toho však pôsobí aj na energiu a psychickú pohodu. Moje nechty boli už do 2 týždňov spevnené. Tabletky sú menšie, čo mi tiež vyhovovalo. Za mňa jednoduchý a účinný produkt, ktorý si určite ešte kúpim, nakoľko moje vlasy potrebujú na regeneráciu viac času a užívania produktu

Overený zákazník Testuj.to Melinda

• Veľkosť tabletky
  • Balenie

Výrobok ActiveFem je zložením výborný.moja pokožka je po mesačnom použití úplne čistá bez vyrážok.mam kludnejsi a hlbší spánok, lepšie zvládam stresové situácie nie len v práci ale ak ako osobné.velkost tabletky je super..ľahko sa užíva a aj chuťovo je ok

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Účinok
  • Množstvo tabliet v balení
  • Veľkosť tabliet
  • Nórsky produkt
  • Vizuál balenia

Ja osobne som nadšená zložením a nenáročnosťou uzívania. Pokial ide o koalgen, robi mi problem uzit ho v praskovej forme ktora sa rozraba vo vode takze tabletova mi velmi vyhovuje. Tablety su lahko pozitelne a nesposobovali mi ziadne zaludocne tazkosti ako ine pripravky v minulosti ktore mali podobný ucinok.
Spolu so zmenenou stravou a to zdravou stravou vnimam vyssiu kvalitu spanku a lepsie nechty a plet.
Celkovo som velmi spokojna s ActiveFem.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Veľkosť tabliet
  • Pocit zlepšenia kvality vlasov
  • Znižná únava a stres
  • Prírodné zloženie

Dostala som odporúčanie na prírodný bylinný produkt a môžem naozaj len potvrdiť, že majú čo to so seba. Začali mi nemenej padať vlasy aj sa menej lámať a tým pádom mam pocit,že sú aj dlhšie, pôsobia zdravšie. Som mamička, takže naozaj idem na doraz vlastných bateriek, cítim zlepšenie aj po tejto stránke, som menej unavená a pociťujem aj väčšou vnútornú silu, menej nepokoju, stresu. Odporúčam každej jednej mamke, ktorá už nevládze, dodá silu a energiu.

Overený zákazník Testuj.to Ľudmila

Zakúpený v Testuj.to

• Lepšia kvalita vlasov aj pokožky.

S týmto produktom som veľmi spokojná.
Vidím na sebe pozitívne účinky ako je lepšia kvalita vlasov, nechtov aj pleti. Tento vitamín ma aj vyhovujúci tvar na jednoduché použitie-prehltanie. Odporúčam ho aj mojim známym a verím, že aj oni budú spokojné s jeho blahodarnými účinkami?

Feminus na zmiernenie príznakov menopauzy 60 tabliet

Feminus na zmiernenie príznakov menopauzy 60 tabliet

Overený zákazník Testuj.to LARA

• obal
  • dizajn
  • popis komponentov a ich množstvo
  • Vedľajšie účinky zložiek nie sú napísané

Moje skúsenosti s Feminus sú veľmi dobré; Používam ho už viac ako tri roky, pretože som začala mať návaly a nedostatok energie. Tieto zmizli, mám energiu a vlasy sú pevnejšie. Chýba mi však, že sa v obalke nehovorí o reakciách, ktoré môžu komponenty vyvolať, pretože som to odporučila mojej mame a spôsobilo jej to vracanie a bolesti žalúdka.

Rayzzer Energy & Brain Hacker 3x25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 3x25 tabliet

Medard1999 Medard1999

• skvelé účinky
  • výhodné balenia aj pre vodičov
  • nepríjemná horká chuť

Rayzzer je vyborny pre svoje ucinky idealny pre soferov s povolania. Clovek sa viac dokaze sustredit za volantom vydrzi dlhsie soferovat bez stresu ze sa volaco stane. Vyborne je ze su to tablety ale ta chut nezvykol som si. Zapijam vodou a prehltam. Urcite odporucam nielen soferom. Ja mam rad sladke a mne ta chut vadi.

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

MrBeast MrBeast

• rýchle doručenie
  • účinky výrobku
  • chuť

Ocenujem dorucenie do 24 hodin. Prva skúsenost bola negativna, na chut som si zvykal asi 5 tablliet. Teraz mi kyslejsia chut uz nevadi, ale musel som si fakt zvyknut.Ucinky su presne ako udava vyrobca. Energia na niekolko hodin, lepsie sústredenie a clovek zvlada pracovat v mensom strese. Za mna najdolezitejsi bod, uz nepijem kavu a hlavne energeticke napoje. Mal som extremne precitlivene zuby, to musim fakt zdoraznit. Po rokoch pitia energetakov ocenujem tento vyrobok.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• jednoduché užívanie
  • dobré žloženie
  • mierny pach

ActiveFem je plný kvalitných prírodných zložiek, ktoré majú blahodarné účinky. Dodáva pleti pružnosť a tým pôsobí mladšie. Udržiava aj zdravý stav vlasov a nechtov. Prispieva aj k dobrému zaspávaniu. Trošku mi vadí mierny zápach, ale nie je to nič závažné.

Overený zákazník Testuj.to Natália

• Vlasy trochu pevnejsie
  • Menší pocit stresu
  • Pachuť
  • Bez zlepšenia pokožky
  • Krátka procedúra bez veľkej zmeny

Výživový doplnok active fem som začala užívať hneď. Nemôžem povedať ze by sa mi pokožka rapídne zlepšila za takú krátku kúru, vlasy sú trochu pevnejšie, možno malinko menej padajú. Psychickú pohodu som mala, stresové situácie som zvládala. Jedine co mi vadilo je krátka doba kúry, čiže nemôžem úplne povedať ci by mi tabletky výraznejšie pomohli, a najviac mi ale vadila pachuť tabletky v ústach

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Pouzivanie

Po pár dňoch používania ActiveFem sa prejavili účinky v podobe zlepšenia .Moje telo už nebolo také vyčerpané ,nebola som počas dňa unavená.
Moja pleť sa výrazne zlepšila,nebola mdlá. Ale výsledky som si všimla aj na vlasoch. Nemastnili sa príliš rýchlo,a počase prestali vypadávať.

Kloubus účinná výživa na kĺby, väzy a šľachy 30 sáčkov

Kloubus účinná výživa na kĺby, väzy a šľachy 30 sáčkov

Overený zákazník Testuj.to Eva

• vôňa
  • príjemná grepová chuť
  • jednoduchá príprava
  • prírodné zloženie
  • pozitívne účinky na telo

Nápoj som si pripravola každé ráno po raňajkách. Už po pár dňoch užívania som pocítila pozitívnu zmenu. Prestali ma bolieť kĺby a kolená a celkovo som sa cítila lepšie. Účinky výrobku sa dostavili skôr, ako som predpokladala. Keďže preferujem prášok pred tabletkami, bola som s jeho formou spokojná. Nápoj má jemnú grepovú príchuť. Páči sa mi aj zloženie, ktoré je prírodného pôvodu. Výrobok môžem doporučiť i pre seniorov.

Overený zákazník Testuj.to Ľubica

• Jednoduché užívanie
  • Nie je ťažký na žalúdok
  • Menej padajú vlasy
  • Vyčistená pleť
  • Slabši cyklus
  • Trošku výraznejšia chuť

ActiveFem je výživový doplnok, ktorý mi veľmi sadol. Užívala som ho ráno a večer jednu tbl, má výraznejšiu chuť, treba poriadne zapiť, ale dobre sa prehĺta. Po necelom mesiaci hodnotím activeFem pozitívne, takú čistú pleť som ešte ani nemala. Okrem krajšej pleti, mám pevnejšie nechty, vlasy mi menej padajú, viac energie mám, pred cyklom ma nebolela vôbec hlava a nebola som náladová. Po bežnom zinku som v minulosti mávala žalúdočné ťažkosti, ale pri tomto komplexe som nepocitovala žiadne ťažkosti. V užívaní budem určite pokračovať.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Jednoduché užívanie
  • Bez zápachu
  • Bez výraznej chuti

Doplnok stravy sa užíva jednoducho a to zapitím dvoch piluliek vodou. Výhodou je že nemá výraznú chuť ani zápach, čo by mohlo ľuďom prekážať. Na sebe som spozorovala zlepšenie kvality pleti ako aj to, že mi zhustli vlasy. Myslím že by mohol vyhovovať aj iným ženám, nakoľko som nespozorovala žiadne negatívne vlastnosti.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Zlepšenie pleti a nechtov
  • Chuť tablety

Za mňa celkom super výrobok. Nechty sa spevnili, pokožka je krajšia. Očakávala som zlepšenie, čo sa týka vlasov, ale asi prešlo ešte málo času. Je potrebné si produkt kúpiť a pokračovať v jeho užívaní a dodržiavať pravidelnosť brania. Výrobok je troška drahší, ale je kvalitný.

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 60 tabliet

Meda Pharma ArmoLIPID PLUS 60 tabliet

Marion Marion

Pridané: 26. septembra 2023

• Mimoriadne účinný doplnok výživy, efektívne mi znížil lipidy, konkrétne cholesterol a triacylglyceroly (staršie triglyceridy) v krvi, mám viditeľné výsledky, s ktorými som spokojná ja aj doktor, takže vrele doporučujem všetkým!
  • Veľké cenové rozdiely pri tomto výrobku, 60 tbl. balenie kúpite v kamennej predajni za cca 30€ a na e-shopoch v pohode aj za 17,50€, takže si urobte prieskum trhu a vyberte cenovo najvýhodnejšie.

Jednoznačne odporúčam, naozaj účinný doplnok výživy!!!

Overený zákazník Testuj.to Martina

Pridané: 26. septembra 2023

• Účinok
  • Zloženie

Zdravé lesklé vlasy, vypnutá mladistvo vyzerajúca hladká pleť, nechty, ktoré sa nelámu, sú pevné a výživené, telo plné energie, bez stresu. Toto všetko sa mi splnilo po vyskúšaní produktu ActiveFem. Ak hľadáte produkt, ktorý naozaj funguje, môžete ho užívať dlhodobo a za skvelú cenu, nehľadajte, už ste našli. Produkt reálne napomáha procesu spomalenia stárnutia. Kvalitné zloženie obsahujúce všetky potrebné zložky pre krásne vlasy, pleť a nechty. Produkt budem užívať aj naďalej a odporúčať ho, pretože je veľa možností na trhu, ale ActiveFem aj reálne funguje.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]